Restaurace La Musica

Naše restaurace

Přijďte si tedy vychutnat skvělý dezert
třeba jen tak ke kávě při setkání s kamarádkami.
O nás

O naší restauraci

Café&Restaurant La Musica se nachází na Obecním dvoře v Kolíně, které bylo a je místem plným života. Nachází se zde mnoho obchodů a služeb a my jsme se rozhodli toto místo oživit kvalitním gastronomickým zážitkem spojeným s dobrým jídlem, výtečnou kávou, skvělým vínem, ale i klasickým pivem, které je výtečné nejen v horkých letních dnech.

Všední dny jsou pro nás každodenní výzvou, jak hosty překvapit. Základem dne je totiž vydatná snídaně, a tak proč nezačít den právě u nás? I polední MENU máme sestavené tak, aby si pochutnal opravdu každý. Stálou nabídku zaměřujeme na rybí a mořské speciality, tradiční českou kuchyni a také na low carb pokrmy, které potěší každého milovníka lehkého a zdravého stravování. Naše menu pro Vás pravidelně doplňujeme o různé sezónní jídla a delikatesy.

 

Firemní večírky, rodinné oslavy a jiné soukromé akce můžeme společnými silami uspořádat v soukromém salonku. A proč La Musica? Protože si myslíme, že gastronomie se skvěle pojí s příjemnou hudbou. Prostředí naší restaurace je tedy vyzdobeno hudebními motivy a nástroji včetně krásného klavíru a rádi bychom zde pořádali také příjemná hudební vystoupení.

Věříme, že si každý zákazník přijde na své. Vše připravujeme s láskou, z čerstvých surovin a s úctou k životnímu prostředí.

Stačí zadat na internetu restaurace Kolín, kavárna Kolín, káva Kolín, nejlepší restaurace Kolín, restaurace Kolín rozvoz, restaurace Kolín MENU, firemní večírky Kolín svatby Kolín – nejen toto vám rádi zajistíme.

O nás

O majitelích

Mít vlastní restauraci bylo naším snem již od mala. Sen se stal skutečností a po nelehkých začátcích jsme se nakonec stali majitelé restaurace La Musica.

Jsme muži v nejlepších letech a odjakživa věnujeme gastronomii, kterou oba milujeme. Máme bohaté zkušenosti v této oblasti a jsme přesvědčení, že servis a péče o každého hosta musí být prvotřídní. Praxe v oboru nás hodně naučila. Svůj čas jsme věnovali nejen práci v restauracích, ale i v kavárnách, a dokonce jsme se několik let věnovali cateringu. Tady jsme se naučili, jak připravovat rauty, galavečery a firemní akce, ale také nezapomenutelné svatební hostiny. A co víc, Jiří má neskutečný zážitek v podobě účasti v soutěži Master Chef.

Kromě gastronomie je Štěpánův koníček hudba, muzikály a hra na klavír, což je jeden z důvodů pro název Café&Restaurant La Musica. Chtěli bychom právě hru na klavír a další hudební motivy spojit s gastronomií v jeden nezapomenutelný zážitek.

Těšíme se na Vás! Vedoucí provozu Štěpán a šéfkuchař Jiří Linhartovi.

Dát si v klidu espresso nemusí mít stovky důvodů. Stačí se usadit a nasát vůni kávy a zlehka vnímat okolí, přečíst si pár stránek z knížky nebo si do deníku napsat:“...dnes byl příjemný den.“

O nás
Restaurace La Musica

Proč navštívit právě naší restauraci?

Přesvědčte se sami, proč nás lidé rádi navštěvují.

Jídlo pro všechny

Nabízíme jak pokrmy z masa, tak i saláty či veganská jídla.

Vždy čerstvé ingredience

V naší kuchyni si zakládáme na čerstvosti všech našich potravin.

Zkušení kuchaři

Jiří Linhart má neskutečný zážitek v podobě účasti v soutěži Master Chef.

Restaurace La Musica

Otevírací doba

Na vaši návštěvu se těší náš mladý kolektiv.

Pondělí - čtvrtek
8:30 : 22:00
Pátek
8:30 : 23:00
Sobota
11:00 : 23:00
Neděle
11:00 : 21:00
0 x
účast Master Chef
0 +
rozvozů denně
0 +
druhů kávy
0 +
návštěvníků denně